OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29. NIEDZIELA ZWYKŁA- 17.10.2021

1. Wszystkich zainteresowanych małżonków z dziećmi, a także osoby samotne, które chciałyby zapoznać się szerzej ze wspólnotą Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny zapraszamy dzisiaj o 15.00 na spotkanie w sali parafialnej.

2. W liturgii tygodnia: w poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty- Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia, w środę wsp. św. Jana Kantego, pr., w piątek wsp. św. Jana Pawła II, pap.

3. W przyszłym Tygodniu przypada Światowa Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny w Kościele. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

4. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i dorosłych od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedzielę po Mszy o 11.30. Różaniec w Zbęchach w dni powszednie o 18.00, a w niedzielę o 9.30.
Do udziału w nabożeństwach różańcowych zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi, a zwłaszcza rodziny dzieci pierwszokomunijnych.

5. W piątek 22.10. o godz.18.00- Msza św. z homilią dla kandydatów do bierzmowania, po Mszy krótkie spotkanie.

6. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne.

7. Od poniedziałku można zamawiać intencje Mszy św. na I półrocze 2022r. W związku z dużą ilością intencji pogrzebowych bieżących i zaległych, przyjętych jeszcze przez śp. Ks. Prob. Królika, zamawiać można tylko jedną intencję w półroczu. Dziękuję za zrozumienie.

8. Biuro parafialne w środę i czwartek w tym tygodniu będzie nieczynne. W tych dniach będę się modlił za Was w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Lipowej: Małyszek, Wachowiak, Barcz senior, Musielak. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Kurt i Majorczyk.

10. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.