OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 3. NIEDZIELA ZWYKŁA- 21.01.2024

1. Z naszej wspólnoty, odszedł do wieczności śp. Donat Józefowski z Jerki, który został pochowany w piątek, 19.01.2024, na cmentarzu parafialnym.

2. Dzisiaj, msza św., w kaplicy w Zbęchach, będzie o godz. 14:00. Kolędnicy Misyjni przedstawią scenkę i zbiorą ofiary na rzecz misji. Sołectwo Zbęchy zaprasza na ,,Popołudnie z kolędami” na godz. 15:00, do świetlicy wiejskiej. Będzie to koncert kolęd, w wykonaniu zespołu saksofonistów ,,Ognisko Walusia” oraz zespołu wspólnoty ,,Przymierze Miłosierdzia” ze Śremu.

3. W tym tygodniu, msze św. będą tylko w poniedziałek o 10:00 i w sobotę o 18:00. W sprawach pilnych będzie można kontaktować się telefonicznie. Biuro parafialne będzie nieczynne.

4. W poniedziałek, o godz. 10:00, msza św. z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po mszy, w sali parafialnej, spotkanie przy kawie, organizowane przez KGW w Jerce. Wszystkim Babciom i Dziadkom, składamy serdeczne życzenia z okazji Ich święta.

5. Kolędnicy Misyjni, będą kolędować na ul. Działkowej i Lipowej w Jerce, w niedzielę, 28.01., od 13:30.

6. W przyszłą niedzielę, o 15:00, w Zbęchach, odbędzie się spotkanie Grupy Modlitewnej św. Izydora oraz Apostolstwa Modlitwy i Postu za Kapłanów ,,Złota Róża”. Rozpoczęcie modlitwą w kaplicy, a następnie spotkanie w sali wiejskiej.

7. W przyszłą niedzielę, o 17:00, w sali parafialnej, spotkanie opłatkowe ministrantów i rodziców.

8. Dziękujemy za kwiaty oraz sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Łąkowej: Zalesinski, Gorący, Kaczmarek, Pietrzak. O sprzątanie kaplicy, prosimy Rodziny: Golembka i Majorczyk.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. W tym tygodniu założyliśmy metalowe wycieraczki przed kościołem oraz rozpoczęliśmy wykładanie płytek ściennych w łazience parafialnej.

10. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

11. Kolęda, w tym tygodniu, tylko w sobotę, 27.01. Gierłachowo nr 37- 56 (od 10:00)