OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14. NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07.2021

1. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Janina Walczak z Jerki. Pogrzeb odbył się w sobotę 3.07 na cmentarzu parafialnym w Jerce. Wieczny odpoczynek…

2. W liturgii tygodnia- we wtorek wsp. bł Marii Teresy Ledóchowskiej, dz., w czwartek wsp. św. Jana z Dukli.

3. We wtorek 6.07, po raz 87., z pewnymi ograniczeniami, wyruszy Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi nie będą nocować, ale po przejściu danego odcinka w formie sztafety, wrócą samochodami do domów. Trasa pielgrzymki nie będzie prowadziła przez naszą parafię. Tegoroczne hasło brzmi: ,,Wstańcie, chodźmy”. Włączmy się duchowo do tych ,,rekolekcji w drodze”, wspierajmy Pielgrzymów naszą modlitwą.

4. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik Katolicki”- podwójny numer na lipiec i sierpień- w cenie 8.90 wraz z kolorowanką biblijną i filmem o słynnych podróżnikach oraz ,,Misyjne Drogi”, do zabrania ,,Dobre nowiny”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na świece. Za kwiaty dziękujemy Nowożeńcom i Jubilatom. O najbliższe sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Michałkowski, Mania, Walkowiak, Kasprzak. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Jędrzejczak i Klupczyńska.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej Wspólnoty. Obecne fundusze będą przeznaczone na zapłatę za prace wykończeniowe, montaż i renowację podłóg. Czekamy na montaż kuchni przy sali duszpasterskiej i założenie oświetlenia.

7. W miesiącach lipcu i sierpniu nie będzie Mszy porannych w sobotę oraz wieczornych adoracji.