OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16. NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021

1. Dzisiaj imieniny obchodzi biskup Szymon Stułkowski. Polecajmy Bogu w modlitwie Jego posługę pasterską w naszej Archidiecezji.

2. W liturgii tygodnia: w czwartek- święto św. Marii Magdaleny, w piątek- święto św. Brygidy, zak., patronki Europy, w sobotę- wsp. św. Kingi.

3. W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne. W nagłych przypadkach można kontaktować się telefonicznie pod numerem podanym w gablocie i na stronie internetowej parafii.

4. W miesiącach lipcu i sierpniu nie ma Mszy porannych w sobotę oraz wieczornych adoracji.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz za kwiaty. O najbliższe sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Meissner, Przybylak, Majchrzak, Wójcik. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Kaźmierczak i Tomczak.

6. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz oraz ,,Misyjne Drogi”.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej Wspólnoty. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje parafialne.