OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021

1. Dzisiaj wspomnienie św. Krzysztofa. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych w sobotę- 31.07 po Mszy o 18.00 oraz w przyszłą niedzielę- 1.08, po Mszy o 10.00 w Zbęchach, oraz po 11.30 w Jerce. Ofiarami wesprzemy misjonarzy.

2. W liturgii tygodnia: w poniedziałek- wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w czwartek wsp. św. Marty, w sobotę- wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera. W niedzielę 1 sierpnia można dostąpić dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpust zupełny Porcjunkuli- od godz. 12.00 w niedzielę
do poniedziałku 24.00- we wszystkich kościołach parafialnych za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem
Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

3. Do wtorku biuro parafialne nieczynne. W nagłych przypadkach można kontaktować się telefonicznie pod numerem podanym w gablocie i na stronie internetowej parafii.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz za kwiaty. O najbliższe sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Kasperek, Miedziarek, Dudkiewicz, Prałat. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Jankowska i Kurasiak.

5. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki”.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej Wspólnoty. |Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje parafialne.