OGŁOSZENIA PARAFIALNE -20. NIEDZIELA ZWYKŁA-20.08.2023

1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Piusa X, pap., we wtorek wsp. NMP Królowej, w środę święto św. Bartłomieja, ap., w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.

2. Dzisiaj o 15:00, odbędzie się msza dożynkowa, w kaplicy św. Izydora w Zbęchach.

3. W tym tygodniu, msze święte wieczorne, od poniedziałku do piątku, będą odprawiane o godz. 19:00.

4. Wczoraj, tj. 19.08., rozpoczął się Wielki Odpust w Górce Duchownej, ku czci MB Pocieszenia. Potrwa on do poniedziałku, 28.08. Szczegółowy plan jest dostępny w gablocie. Zachęcamy do pielgrzymowania i modlitwy maryjnej, w różnych intencjach, polecanych Bogu każdego dnia odpustu.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty, o kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Kościuszki: Jędroszkowiak, Sobkowiak, Tomczak, Kubiak. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Gołembka, Wojciechowska.

6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. Dzięki temu mogliśmy zapłacić rachunki za materiały budowlane.

7. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki” oraz „Mały Przewodnik” dla dzieci. Do zabrania czasopisma wyłożone na stoliku. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!