OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21. NIEDZIELA ZWYKŁA- 22.08.2021

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: we wtorek święto św. Bartłomieja ap., w czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej- po Mszy św. odnowienie Ślubów Jasnogórskich, w piątek wsp. św. Moniki, w sobotę. wsp. św. Augustyna bp i dK.

2. Spotkanie modlitewno- formacyjne dla członków Żywego Różańca w Górce Duchownej w sobotę 28 sierpnia o 10.30- dojazd własny, warto zabrać krzesło i parasol, gdyż spotkanie planowane jest na zewnątrz świątyni. Rekolekcje dla członków ŻR w Gostyniu od 22-24 października 2021, koszt 170 zł. Zgłoszenia u pani Nadzelatorki.

3. Msza św. dziękczynna za żniwa w niedzielę 5 września o 11.30. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych według dorocznego zwyczaju.

4. Uprzejmie prosimy o niewynoszenie z cmentarza ogólnodostępnych konewek, grabek i wiaderek.

5. Wielki odpust w Sanktuarium MB Pocieszenia w Górce Duchownej w dniach 21-30 sierpnia 2021r.- w 150. rocznicę śmierci bł. Edmunda Bojanowskiego. Szczegółowy plan odpustu w gablocie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz za kwiaty. O najbliższe sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Śremskiej: Michalski, oraz z ul. Działkowej: Budny, Bendowski, Beba. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Kraśniewska i Kraśniewska.

7. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” z dodatkiem ,,5 minut z Bogiem” na wrzesień.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w czasie pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!