OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 3. NIEDZIELA ZWYKŁA –23.01.2022

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Módlmy się o miłość do Biblii, pamiętając, że jej poznawanie pogłębia naszą więź z Bogiem.

2. W liturgii Kościoła: w poniedziałek wsp. św. Franciszka Salezego, bp. i dK., we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła, ap., w środę wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, bpp., w piątek św. Tomasza
z Akwinu, pr. i dK.

3. W środę obchodzimy w Kościele Dzień Islamu. Módlmy się o ducha dialogu i zrozumienia dla wyznawców naszych religii.

4. Z powodu zapalenia krtani, w tym tygodniu zastępować mnie będą kapłani z sąsiednich parafii, którzy odprawią Msze św. Biuro parafialne będzie nieczynne. W nagłych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

5. Zakończyliśmy Msze św. kolędowe. Dziękujemy wszystkim Rodzinom za obecność, wspólną modlitwę, złożone ofiary na rzecz naszej Parafii oraz finansowe wsparcie dzieła Kolędników Misyjnych. Ufajmy, że otrzymane przy tej okazji Boże błogosławieństwo, umocni naszą wiarę, otworzy na wzajemne relacje i pomoże nam coraz bardziej włączać się w życie naszej Wspólnoty.

6. Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym wraz z Opiekunami i Rodzicami za wytrwałe kolędowanie i wielokrotne przedstawienie misyjnych jasełek. Jesteśmy pełni uznania dla podjętej pracy, trudu i zaangażowania na rzecz misji w Kazachstanie i Azji Środkowej. Ufamy, że to dzieło przyniesie konkretne owoce duchowe. Chcielibyśmy, aby formacyjne spotkania misyjnej grupy dzieci odbywały się cyklicznie każdego miesiąca.

7. Spotkanie kolędowe Grupy Modlitewnej św. Izydora w przyszłą niedzielę 30.01.2022 o 15.00 w sali parafialnej. Spotkanie kolędowe dla ministrantów i kandydatów wraz z rodzicami również w przyszłą niedzielę o 17.00 w sali parafialnej.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Szynka, Skrzypczak, Górkowski, Majorek. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Golembka i Majorczyk.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii składane na tacę i wpłacane na konto.

10. Polecamy prasę: ,,Przewodnik Katolicki”- 7 zł, ,,Mały Przewodnik Katolicki”- 7 zł.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego czasu. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wypoczywającym życzymy udanych, zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.