OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7. NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2023

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Polecajmy Bogu wszystkie osoby uzależnione od alkoholu i ich rodziny.

2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty. Obowiązuje post ścisły. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Msze św. w kościele parafialnym o 8:30 i 18:00, w kaplicy w Zbęchach o 16:00.

3. Biuro parafialne będzie nieczynne do wtorku włącznie. Msza św. we wtorek będzie wieczorem o 18:00. Zgłoszenie pogrzebu lub wezwanie do chorego (tylko w nagłych przypadkach), jest możliwe telefonicznie.

4. Nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa- w piątki o 17:30. Dzieci otrzymują składane plansze w formie schodów, ze słowem Bożym na każdy tydzień, oraz obrazki do wklejania po kolejnych nabożeństwach. Gorzkie Żale, w poszczególne niedziele, o 15:00 (rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia). Zapraszamy do udziału całe rodziny, a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne z rodzicami i kandydatów do bierzmowania.

5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania według listy wywieszonej w gablocie. W razie wątpliwości, można dzwonić pod podany numer do pani katechistki (884-111-347). W piątek, 24.02., spotkania dla Grup I i II. Grupa I o 18:00, Grupa II o 19:15. W sobotę, 25.02., spotkania dla Grup III i IV. Grupa III o 12:00, Grupa IV o 13:15.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, oraz za wszystkie ofiary składane rzecz parafii. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Bartkowiak, Kulig, Szczepaniak junior i Szczepaniak senior. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Nowak i Kurasińska.

7. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” i ,,Mały przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia i owocnego duchowo Wielkiego Postu. Szczęść Boże!