OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12. NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2023

1. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Mieczysław Landzwojczak z Jerki. Pogrzeb miał miejsce w piątek, 23.06.2023, na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek, racz Mu dać, Panie…

2. W liturgii tygodnia: w środę wsp. św. Ireneusza, bp., m. i dK., w czwartek uroczystość św. app. Piotra i Pawła- taca na potrzeby Stolicy Świętej oraz odpust parafialny w Rąbiniu o godz. 11:00.

3. Nabożeństwa czerwcowe do piątku włącznie, o stałych porach.

4. W miesiącach lipcu i sierpniu, nie będzie nabożeństw pierwszosobotnich i mszy porannych w pierwsze soboty. Osoby praktykujące te nabożeństwa, prosimy o modlitwę indywidualną.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty, oraz za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii.
O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Działkowej: Michalski, Wojtkowiak, Ratajczak nr 9, Ratajczak nr 11. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Walenciak i Lektarska.

6. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik” dla dzieci z wakacyjną kolorowanką. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, a dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego z pamięcią o modlitwie i niedzielnej mszy św. Szczęść Boże!

7. Ogłoszenia spoza parafii: Wielki Odpust MB w Wieleniu Zaobrzańskim, od 24.06- 3.07. Szczegółowy program na plakacie w gablocie.

Piknik charytatywny dla Marcelinki“- dzisiaj od godz. 12:00-18:00 na terenie parku w Jerce. Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do udziału

w obu wydarzeniach.