OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15. NIEDZIELA ZWYKŁA– 10.07.2022

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek święto św. Benedykta op. patrona Europy, we wtorek św. Brunona z Kwerfurtu bp i m, w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury bp i dK, w sobotę MB z Góry Karmel

2. We wtorek o 16.30, spotkanie scholi.

3. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy przyjęli pod swój dach pielgrzymów z Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę to piękny gest miłosierdzia, niech Matka Najświętsza wyprasza potrzebne łaski dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium MB w Oborach 23.07.2022. Koszt to 100zł. Zapisy i szczegóły u Pani Genowefy Ryby nr telefonu 698 209 593. Ilość miejsc jest ograniczona.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. 3 Maja: Lisiecki, Michałkowski nr 14, Zachewicz senior, Zachewicz junior . O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Karwatka, Skiba.

6. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik”.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego oraz duchowego wzrostu!