OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25. NIEDZIELA ZWYKŁA- 19.09.2021

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Światowy Dzień Środków Społecznego przekazu. Polecamy Bogu ludzi mediów, aby zawsze służyli prawdzie. Za tydzień Światowy Dzień Migranta i uchodźcy.

2. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. mm. Andrzeja Kim Taegon, pr., Pawła Chong Hasang i tow., we wtorek święto św. Mateusza, ap. i ew., w czwartek wsp. św. Pio z Pietrelciny, pr.

3. Ostatnie spotkania z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami w piątek 24.09- od 15.30-17.00. Kolejność według zapisów. Na spotkanie przynosimy wypełnione deklaracje. Jeśli ktoś z różnych powodów nie zapisał dziecka na spotkanie, proszę o pilny kontakt telefoniczny.

4. W sobotę 25.09 o 14.30 w sali parafialnej, odbędzie się spotkanie w sprawie alb i dewocjonaliów. Zapraszamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi.

5. Uwaga! W niedzielę 26.09 po Mszy św. o 11.30 spotkanie w sali parafialnej dla ministrantów seniorów. Zaproszenie skierowane jest do dorosłych mężczyzn, którzy w dzieciństwie i młodości służyli przy ołtarzu w naszej lub innej parafii.

6. W przyszłą niedzielę, a także już dzisiaj i w ciągu tygodnia w zakrystii można odbierać książeczki Niedziela z Ewangelią. Książeczkę otrzymują dzieci przygotowujące się do I Komunii św., a także dzieci z kl. IV. Po Mszach niedzielnych otrzymujemy kolejne naklejki dotyczące Ewangelii z danej niedzieli.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Działkowej: Pawlicki, Szymczak, Bartkowiak nr 19, Bartkowiak nr 17a. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Kuśnierek i Kraśniewski.

8. W gablocie znajduje się apel Prezesa GUS w sprawie spisu powszechnego.

9. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik Katolicki”, ,,Misyjne Drogi”.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.