OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2. NIEDZIELA WIELKANOCY –ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO- 16.04.2023

1. Dzisiaj w Kościele początek Tygodnia Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Za tydzień: Niedziela Biblijna, początek Tygodnia Biblijnego, Narodowe Czytanie Pisma Świętego, o 12:00 odpust św. Wojciecha w Dalewie, a o 15:00 spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny- rozpoczynamy modlitwą w naszym kościele.

3. Wyjazd na koncert Arki Noego do Poznania, dzisiaj o 13:30, sprzed kościoła.

4. Kino Parafialne, w czwartek o 19:00. Zapraszamy na film o objawieniach maryjnych św. Bernadety z Lourdes.

5. W czwartek przypada 21. rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego. Polecajmy Jego posługę Bożej Opatrzności.

6. Zakończyliśmy akcję ,,Kup Pan szczotkę” i ,,Podaj mydło”. Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za otwarte serca. Zebrane artykuły zostaną przewiezione do siedziby fundacji ,,Redemptoris missio” w Poznaniu. Na stronie fundacji znalazło się zdjęcie z podziękowaniem dla naszej parafii i ZS w Jerce, za udział w zbiórce.

7. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które złożyły ofiary do skarbonek wielkopostnych. Zebraną kwotę, 637,50zł, przekażemy na rzecz potrzebujących ludzi starszych za pośrednictwem Caritas.

8. Życzliwym Parafianom dziękujemy za pomoc w demontażu starych szaf w zakrystii oraz wkucie kabli i prace elektryczne w sali parafialnej.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, oraz za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Dziękujemy za kwiaty do ołtarza i Grobu Pańskiego. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Szczepaniak i z ul. Śremskiej: Mikołajczyk, Bartkowiak, Rachmajda.
O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Bródka i Dziubała.

10. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały przewodnik” dla dzieci. Do zabrania: ,,Dobre Nowiny”. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego świętowania. Szczęść Boże!