OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17. NIEDZIELA ZWYKŁA–24.07.2022

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek św. Joachima i Anny rodziców NMP, w piątek św. Marty, Marii, Łazarza

2. Po mszach świętych świecimy pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Świecenie będzie po mszy w sobotę o 18:00 oraz w niedziele po mszach o 10:00 w Zbęchach oraz po mszy o 11:30. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. Serdeczne Bóg zapłać.

3. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Odpust Porcjunkuli do Osiecznej w dniach od 04.08 do 08.08 szczegóły w gablocie na plakacie.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul.3 Maja: Knowski, Walczak, Górecki, z ulicy szkolnej: Walkowiak natomiast o porządkowanie kaplicy w Zbęchach prosimy rodziny: Golak, Tyrka

5. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik”.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego oraz duchowego wzrostu!