OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5. NIEDZIELA ZWYKŁA- 4.02.2024

1. Z naszej wspólnoty, odszedł do wieczności śp. Stanisław Olszewski z Jerki, który został pochowany w czwartek, 1.02.2024, na cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek, racz Mu dać, Panie…

2. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Agaty, dz. i m., we wtorek wsp. św. mm. Pawła Miki i tow., w sobotę wsp. św. Scholastyki, dz.

3. Msze święte we wtorki będą o godzinie 9:00.

4. Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym, ich Rodzicom oraz Opiekunom Koła Misyjnego za zaangażowanie w przygotowanie kolędowania. Dziękujemy Parafianom za miłe przyjęcie Kolędników, za dobre słowo, słodkie upominki i każdy odruch życzliwości. W czasie tegorocznego kolędowania zebraliśmy 6057zł, na misje w Kolumbii. Za sianko wigilijne zebraliśmy 405zł. Otrzymaliśmy również podziękowanie od Sekretariatu Misji Księży Sercanów za przekazane zegarki tarczowe i klucze, które zostały spieniężone na rzecz domu dla dziewcząt na Filipinach.

5. Życzliwym Parafianom dziękujemy za rozebranie choinek i żłóbka w kościele i kaplicy oraz wyniesienie i wywiezienie choinek.

6. Dziękujemy za kwiaty oraz sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Łąkowej: Jagodziński, Stefanek, Maćkowski, Misiak. O sprzątanie kaplicy, prosimy Rodziny: Łydżba i Suchora.

7. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Dziękuję za miłe spotkania, życzliwą gościnę i wszystkie ofiary na rzecz parafii. Ofiary kolędowe przeznaczymy na spłatę założenia nowej instalacji elektrycznej.

8. Wszystkie dzieci zapraszamy na Sołecko- Parafialne Ferie Zimowe, od 10.02.-17.02.2024. Zapisy i opłaty u Pani Sołtys (tel.: 693-905-455). Przewidziane są wycieczki do Poznania (m.in. wystawa History Land- Historia Polski z klocków Lego), do Kościana (lodowisko, basen) do Śmigla (kręgle i plac zabaw), zajęcia sportowe, plastyczne oraz gry planszowe. Szczegółowy plan i godziny podamy wkrótce na stronie internetowej i FB.

9. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Do zabrania ,,Dobre Nowiny” oraz tegoroczne książeczki kolędowe. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia!