OGŁOSZENIA PARAFIALNE -25. NIEDZIELA ZWYKŁA-24.09.2023

1. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Sylwin Garasz z Gierłachowa. Pogrzeb miał miejsce w sobotę, 23.09.2023, na cmentarzu parafialnym w Lubiniu. Wieczny odpoczynek, racz Mu dać, Panie…

2. W liturgii tygodnia: w środę wsp. św. Wincentego a Paulo, pr., w czwartek wsp. św. Wacława, m., w piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wsp. św. Hieronima, pr. i dK.

3. Msza w najbliższy wtorek będzie rano o 8:30.

4. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wizytacji pasterskiej ks. bp Jana Glapiaka w naszej wspólnocie. W sposób szczególny dziękujemy naszej scholi muzycznej, pani katechistce, pani Ani z Grupy Misyjnej wraz z pomocnikami za piękną dekorację, służbie liturgicznej, panom: szafarzom, ceremoniarzowi i organiście oraz wszystkim przedstawicielom grup duszpasterskich. Bóg zapłać.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy przygotowanie rodziców i dzieci do Pierwszej Komunii św. Po mszy św. i różańcu, odbędzie się pierwsze spotkanie z rozdaniem deklaracji, pomocy różańcowych oraz książeczek „Niedziela ze świętymi i błogosławionymi”.

6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. W tym tygodniu wymurowano ściany działowe w nowej zakrystii i toaletach oraz wykonano cyklinowanie i lakierowanie podłóg w domu parafialnym.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy, Rodziny z ul. Kościańskiej: Matyaszczyk, Jędrowiak, Majorczyk, Turek nr 16. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Zielińska i Dworczak.

8. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem „,5 minut z Bogiem” na październik, do zabrania „Dobre nowiny”. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!