OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2023

1. Za nami odpust bł. br. Józefa Zapłaty i tradycyjna oktawa Bożego Ciała. Serdeczne podziękowania dla obsługi rocznej oraz wszystkich zaangażowanych w organizację sumy odpustowej, całotygodniowych procesji i budowę ołtarzy. Dziękujemy pani sołtys i Radzie Sołeckiej w Jerce, za użyczenie i rozłożenie ławek, stołów oraz sprzętu gastronomicznego, dziękujemy druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Jerce, wszystkim strażackim pocztom sztandarowym, Kołu Gospodyń Wiejskich za wypieki i obsługę, panu organiście, panom szafarzom, ceremoniarzowi, służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki wraz z rodzicami oraz wszystkim indywidualnie zaangażowanym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji naszych parafialnych uroczystości. Bóg zapłać!

2. W liturgii tygodnia: w środę wsp. św. Alojzego Gonzagi, zak., w sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Nabożeństwa czerwcowe o stałych porach. Dzisiaj spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny. Jest to spotkanie wyjazdowe. Wyjazd o 14:30 sprzed kościoła.

4. W piątek, o 8:15, msza święta na zakończenie Roku Szkolnego ZS w Jerce. Całej Społeczności Szkolnej życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty, oraz za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii.
O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Działkowej: Bartkowiak nr 17, Bartkowiak nr 17a, Bartkowiak nr 19, Szmajda senior. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Łydżba
i Suchora.

6. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik” dla dzieci z wakacyjną kolorowanką. Do zabrania ,,Dobre Nowiny”. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

7. Ogłoszenia spoza parafii: Wielki Odpust MB w Wieleniu Zaobrzańskim, od 24.06- 3.07. Szczegółowy program na plakacie w gablocie. ,,Piknik charytatywny dla Marcelinki”- odbędzie się w Jerce, na terenie parku, w sobotę, 25.06.2023, od godz. 12:00-18:00. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy do udziału w obu wydarzeniach.