OGŁOSZENIA PARAFIALNE -26. NIEDZIELA ZWYKŁA- 1.10.2023

1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Aniołów Stróżów, w środę wsp. św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, zak., w sobotę wsp. NMP Różańcowej.

2. Msze św. we wtorki, będą wieczorem o 18:00, do odwołania.

3. Nabożeństwa różańcowe, w miesiącu październiku, w kościele parafialnym, w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po mszy św. o 11:30. Różaniec w kaplicy św. Izydora, w dni powszednie o 18:00, a w niedzielę o 9:30. Zapraszamy do rodzinnej modlitwy. W czwartki do prowadzenia różańca zapraszamy rodziców i dzieci komunijne, w piątki młodzież po i przed bierzmowaniem. 4. Po wakacyjnej przerwie powraca Kino Parafialne. Zapraszamy na seans filmowy, w czwartek o 19:00. Obejrzymy film o bł. Karolinie Kózkównie.

5. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Młodzież z kl. VII zapraszamy w piątek na modlitwę różańcową i mszę wieczorną. Po mszy będą rozdawane deklaracje dla kandydatów.

6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek, od 10:00. Spowiedź św. i adoracja od 16:45, różaniec o 17:30 i msza św. o 18:00. Nabożeństwo pierwszosobotnie o 7:45, różaniec o 8:00 i msza św. o 8:30.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. W tym tygodniu założono instalacje elektryczne w nowej zakrystii i toaletach.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Turek nr 16A, Janiszewski, Buchert, Berdychowski. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Nowak i Kurasińska.

9. Pani sołtys Jerki zaprasza mieszkańców na spotkanie w sali parafialnej, w przyszłą niedzielę, 8.10. o 15:00. Spotkanie dotyczy tworzenia kroniki Jerki, dlatego jest prośba, aby zabrać ze sobą stare zdjęcia, związane z historią miejscowości.

10. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki” oraz „Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!