OGŁOSZENIA PARAFIALNE -27. NIEDZIELA ZWYKŁA-8.10.2023

1. W liturgii tygodnia: w czwartek święto- Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, w piątek wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, pr.

2. W tym tygodniu przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia: radości z wykonywanej pracy i Bożego błogosławieństwa w trudzie wychowywania młodego pokolenia.

3. Nabożeństwa różańcowe, w kościele parafialnym, w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po mszy św. o 11:30. Różaniec w Zbęchach, w dni powszednie o 18:00, a w niedzielę o 9:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie rodziny dzieci komunijnych, które prowadzą różaniec w czwartki, zapraszamy również młodzież, a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania, którzy prowadzą różaniec w piątki.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się, w naszej parafii, niedziela modlitw o powołania kapłańskie. Będziemy gościć kleryka Kamila Wawrzyniaka, pochodzącego z Krzywinia. Po mszach św., kleryk, będzie zbierał ofiary na utrzymanie naszego seminarium. Również w niedzielę, o 15:00, w sali parafialnej, odbędzie się organizacyjne spotkanie Koła Misyjnego, na które zapraszamy dotychczasowych członków, jak i nowe chętne dzieci.

5. Kino Parafialne, w czwartek o 19:00. Obejrzymy ciekawy film o pielgrzymowaniu Drogą św. Jakuba do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

6. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o 16:30. Będzie to spotkanie z klerykiem. 7. Do końca października można zamawiać wymienianki za zmarłych na przyszły rok.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. W tym tygodniu zapłaciliśmy za 8 skrzydeł drzwiowych wraz z ościeżnicami. Montaż jest przewidziany w najbliższy piątek.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Wachowski, Bartkowiak, Mikołajczyk, Barcz. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Adamczyk i Kurt.

10. Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu, na które zaprasza Pani sołtys Jerki, o 15:00, w sali parafialnej.

11. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!