OGŁOSZENIA PARAFIALNE -29. NIEDZIELA ZWYKŁA-22.10.2023

1. W liturgii tygodnia: w sobotę święto św. app. Szymona i Judy Tadeusza. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny w Kościele. Tacą wspieramy Papieskie Dzieło Misyjne. O 15:00 zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny. Będziemy witać siostrę Cordię- nazaretankę z Poznania, nową opiekunkę naszej wspólnoty.

2. Nabożeństwa różańcowe o stałych porach. W tym tygodniu modlimy się szczególnie w intencji Misji, a dzieci w poszczególne dni mogą przynosić serca wycięte z bloku, w formacie A4. W poniedziałek- kolor zielony, we wtorek- czerwony, w środę- biały, w czwartek niebieski, w piątek- zółty. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe odbędzie się w poniedziałek, 23.10., o 19:30- w sali wiejskiej w Gierłachowie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Koło Misyjne, w przyszłą sobotę i niedzielę, będzie rozprowadzać w kościele parafialnym i w kaplicy, ciastka w kształcie serca, za ofiarę 5zł. Dochód przeznaczony na działalność misyjną. 4. W środę, 25.10., o 16:00, w sali parafialnej, będzie możliwość zamówienia alb i dewocjonaliów dla dzieci komunijnych. Można też przynieść niepotrzebne alby, z których dzieci już wyrosły i odsprzedać, aby w parafii mogła powstać wypożyczalnia strojów komunijnych.

5. Kino Parafialne, w tym tygodniu, zaprasza w środę o 20:00. Obejrzymy hit kinowy o tajemnicy fatimskiej, stawiający pytanie: Czy objawienia fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości? 6. W czwartek, 26.10, z okazji Tygodnia Misyjnego, będziemy gościć misjonarza- salezjanina, który pracował na misjach w Ameryce Południowej. O 17:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom komunijnym, następnie różaniec w intencji misji, msza św. i spotkanie z misjonarzem w sali parafialnej, na które zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami. 7. Wymienianki roczne można zamawiać do wtorku, 31.10.

8. Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu, składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na jego utrzymanie. Zebraliśmy kwotę 2430zł. Dziękujemy również za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Losy, Kamiński, Sikorski, Postaremczak. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Suchora i Kasperska.

10. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki” oraz „Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

11. Ogłoszenie spoza parafii. We wtorek, 24.10., o godz. 10.00, w Zespole Szkół w Krzywiniu, ul. Strzelecka 3, odbędzie się szkolenie dla rolników w zakresie stosowania środków ochrony roślin. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.