Rozpoczynamy Adwent

Adwent

Drodzy Parafianie!

Rozpoczynamy Adwent- szczególny czas łaski od Boga, czas podwójnego oczekiwania.

Z jednej strony czekamy na powtórne Przyjście Jezusa na końcu czasów, z drugiej strony na kolejne w naszym życiu przeżywanie Tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Postarajmy się o otwarcie serc na tegoroczne PRZYCHODZENIE Pana. Niech w naszych Rodzinach zagości wspólna modlitwa, rozmowa, zatrzymanie w tym biegu życia i pogłębiona refleksja nad codziennością, a może telefon do osoby, która dawno czeka na kontakt z nami… Odkryjmy na nowo piękno rodzinnych wspólnot, które są Bożym darem dla nas i całej wspólnoty Kościoła. Pamiętajmy o umocnieniu naszej wiary i więzi z Bogiem. Niech w tym wszystkim pomogą nam rekolekcje radiowe w Dobrym Radiu Emaus, internetowe Rekolekcje Adwentowe dla Dzieci oraz Msze Św. roratnie w naszym Kościele parafialnym. Wszystkim życzę dobrych duchowych owoców Adwentu!

ks. Dawid Kawała- Wasz proboszcz