OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30. NIEDZIELA ZWYKŁA-24.10.2021

1. Z Naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Wojciech Skrzypek. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek 25.10. o 11.00. Pochówek na cmentarzu parafialnym w Jerce. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…

2. Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny w Kościele. Taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne. Dziękujemy Życzliwym Parafianom za przygotowanie dekoracji misyjnej, a Dzieciom z grupy Kolędników Misyjnych wraz z Opiekunami za posługę liturgiczną. Na stoliku z tyłu kościoła jest wyłożona prasa misyjna i inne materiały misyjne do zabrania. Są również kartki na wypominki misyjne, które można zabrać, wypisać i wysłać wraz z ofiarą na podany adres księży sercanów. Przy wyjściu z kościoła jest również wystawiony karton, do którego można wrzucać znaczki pocztowe i baterie, które zostaną spieniężone na rzecz misji księży werbistów i sercanów.

3. W liturgii tygodnia: w czwartek święto św. app. Szymona i Judy Tadeusza.

4. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i dorosłych od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedzielę po Mszy o 11.30. Różaniec w Zbęchach w dni powszednie o 18.00, a w niedzielę o 9.30.
Do udziału w nabożeństwach różańcowych zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi, a zwłaszcza rodziny dzieci pierwszokomunijnych. W tym tygodniu dodatkowe nabożeństwa różańcowe:
w środę 27.10 o 19.15- w kaplicy w Zbęchach oraz w czwartek 28.10. o 19.15- w sali wiejskiej w Gierłachowie.

5. W piątek 29.10. o godz.18.00- Msza św. z homilią dla kandydatów do bierzmowania, po Mszy krótkie spotkanie.

6. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne.

7. Dziękujemy ministrantom seniorom za pomoc w sprzątaniu piwnic i starego probostwa.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Lipowej: Barcz junior, Berus oraz z ul. Nowej: Szymczak i Rychlak. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Taczkowska i Karwatka.

9. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.