OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5. NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.02.2023

1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek wsp. św. mm. Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek wsp.

św. Scholastyki, zak., w sobotę wsp. NMP z Lourdes- Światowy dzień Chorego. Msza św.
z udzieleniem sakramentu chorych, o 8:30. Sakrament jest przeznaczony dla osób chorujących, w podeszłym wieku i przed operacją. Należy być w stanie łaski uświęcającej. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca w sali parafialnej.

2. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Odwiedziliśmy połowę mieszkańców naszej parafii. Drugą część pragniemy odwiedzić w przyszłym roku. Dziękujemy za wszelką życzliwość, gościnność, ciekawe pomysły duszpasterskie oraz wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii.

3. Życzliwym Parafianom dziękujemy za demontaż choinek i wystroju świątecznego w kościele parafialnym i kaplicy w Zbęchach.

4. Msze święte w poniedziałek i wtorek, będą wyjątkowo o godz. 19:00.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy na drugi tydzień ,,Ferii ze św. Kazimierzem” w sali parafialnej- od poniedziałku do piątku, (oprócz wtorku- ze względu na wyjazd do Wrocławia), w godzinach od 11:00-14:00. W tym tygodniu, w środę i czwartek, są przewidziane spotkania z ciekawymi ludźmi, pracownikami Nadleśnictwa i Policji. Przedszkolaków zapraszamy z własnym opiekunem.

6. Przypominamy o wycieczce do Wrocławia dla dzieci- wtorek, 7.02.2023. Wyjazd o 8:00, spod szkoły. W programie: ,,Panorama Racławicka”, ,,Kolejkowo”- makieta kolejki przedstawiająca Dolny Śląsk w miniaturze oraz punkt widokowy na 49 piętrze wieżowca. Przedszkolaki tylko z własnym opiekunem. Serdecznie zachęcamy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy jeszcze tylko dzisiaj do godz. 20:00, pod nr tel. 608-624-331 lub 607-846-455. Koszt 85zł.

7. Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, organizują rekolekcje dla dziewcząt od 7 klasy wzwyż. Termin od 6-9 lutego, ul. Sióstr Misjonarek 10, Poznań. Koszt 40zł, w tym noclegi wyżywienie. Zapisy w zakrystii lub u siostry Angeliki pod nr tel. 881-963-679. Szczegółowy plan rekolekcji w gablocie.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, oraz za wszystkie ofiary składane rzecz parafii. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Dworcowej: Matyaszczyk, Kaczmarek, Romanowski, Panek.
O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Zielińska i Dworczak.

9. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały przewodnik” dla dzieci, do zabrania ,,Dobre Nowiny”. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego drugiego tygodnia ferii. Szczęść Boże!