OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023

1. Do wieczności odeszła śp. Zofia Marcinkowska z Jerki. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 13.02.2023 o godz. 11:00, pochówek na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek, racz Jej dać, Panie…

2. W liturgii Kościoła: we wtorek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki apeluje o modlitwę w intencji ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych.

4. W dniach od 13-21 lutego, biuro parafialne będzie nieczynne. Zgłoszenie pogrzebu lub wezwanie do chorego (tylko w nagłych przypadkach), będzie możliwe telefonicznie. Msze św. przez dwa kolejne wtorki będą o godz. 18:00.

5. Dobiegł końca radosny czas ,,Ferii ze św. Kazimierzem”. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom, dzieciom, rodzicom i dziadkom, a szczególnie bardzo zaangażowanym Parafianom, za pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowywanie posiłków oraz organizację wycieczki do Wrocławia. Ufamy, że ta inicjatywa przyniesie dobre owoce duchowe i integrujące społeczność parafialną.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, oraz za wszystkie ofiary składane rzecz parafii. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Śremskiej: Fabisiak, Janikowski, Leonardczyk, Nowak.
O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Suchora i Kasperska.

7. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” i ,,Mały przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Dzieciom i młodzieży- Darów Ducha Świętego i powodzenia w drugim semestrze szkolnym! Szczęść Boże!