OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

1. Z naszej Wspólnoty odszedł do wieczności ś.p. Sylwester Misiak z Jerki. Msza pogrzebowa odbyła się w sobotę 12.02.2022 o godz. 11.30, a pochówek na cmentarzu parafialnym w Jerce. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…

2. W liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy. Módlmy się za nasz kontynent, prosząc o łaskę odrodzenia się Chrześcijaństwa.

3. W związku z koniecznością rekonwalescencji proboszcza, biuro parafialne będzie nieczynne do 21.02.2022. W nagłych sprawach (pogrzeb, zgłoszenie chorego), prosimy o kontakt telefoniczny 696 639 774. Msze święte będą odprawiane przez zaproszonych Kapłanów.

4. Dzisiaj o po Mszy św. o 11.30, w sali parafialnej, spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, o 15.00, również w sali, spotkanie Dzieci z Grupy Misyjnej z misjonarką- siostrą Cordią.

5. W najbliższą sobotę 19.02.2022 nie będzie Mszy św. o 8.30.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Ryba oraz z ul. Krótkiej: Juskowiak, Matyjaszczyk, Sobański. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Suchora i Walenciak.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii składane na tacę i wpłacane na konto.

8. Polecamy prasę: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik” o świętych dzieciach- Franciszku i Hiacyncie, do zabrania ,,Dobre nowiny”, ,,List do chorych”, czasopisma misyjne, kalendarze, książeczki kolędowe oraz ulotki.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego czasu.