OGŁOSZENIA PARAFIALNE – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO NIEDZIELA-7.01.2024

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy Okres Zwykły.

2. Dzisiaj o 14:30 spotkanie zelatorów Żywego Różańca, oraz opłatek całej wspólnoty o 15:00.

3. W tym tygodniu msze święte od poniedziałku do czwartku będą rano, o godz. 9:00.

4. Obchód chorych będzie w piątek, 12.01., od 10:00.

5. Wyjazd Kolędników Misyjnych na diecezjalne spotkanie do Poznania, w sobotę, 13.01., o godz. 8:00.

6. Dziękujemy dzieciom za wykonanie kartek świątecznych z życzeniami dla starszych i chorych Parafian.

7. Dziękujemy za kwiaty oraz sprzątanie kościoła i kaplicy filialnej. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z os. Witosa: Łabiński,

Sobański, Weinert, Kajoch. O sprzątanie kaplicy, prosimy Rodziny: Perz i Drożdżyńska.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. W tym tygodniu rozpoczęto wykładanie płytek podłogowych w korytarzu oraz zakupiliśmy 36m2 płytek ściennych do nowych łazienek.

9. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

10. Kolęda od poniedziałku do czwartku od 16:00.