OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2. NIEDZIELA WIELKANOCNA –MIŁOSIERDZIA BOŻEGO- 7.04.2024

1. Dzisiejsze święto rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia w Kościele. Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 15:00. W liturgii tygodnia: w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Na mszy, o godz. 18:00, będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

2. Dzisiaj, przed kościołem, zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Na stoliku z tyłu kościoła, wyłożone są ulotki o możliwości przekazania 1% podatku na działalność Caritas oraz biuletyn informacyjny, który można zabrać i poczytać.

3. Za tydzień Niedziela Biblijna, początek Tygodnia Biblijnego, Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego oraz Święto Chrztu Polski.

4. Kino Parafialne, w czwartek o 19:00. Zapraszamy na film o cudach eucharystycznych.

5. Uroczystość I Komunii, odbędzie się tradycyjnie w II niedzielę maja, czyli 12.05., o godz. 10:00. Spowiedź dla dzieci i rodziców, będzie dzień wcześniej, w sobotę, 11.05. od 10:00. Próba, w przyszłą niedzielę, po mszy o 11:30. Na zakończenie białego tygodnia, pielgrzymka dziękczynna do Rokitna, w sobotę, 18.05. Wyjazd o godz. 8:00, powrót ok. 18:00.

6. Odbiór alb pierwszokomunijnych, w sobotę, 13.04., o godz. 15:00, w sali parafialnej.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Obecnie zbieramy na uregulowanie drugiej raty za prace murarskie, prace dekarskie, hydrauliczne oraz informatyczne.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Szkolnej: Łukaszewska, Łukaszewski, Lubiejewski i Józefowski. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Zalesińska i Majchrzak.

9. Od 10.-18.04. biuro parafialne nieczynne. Sprawy nagłe będzie można zgłaszać telefonicznie.

10. Cały czas zachęcamy do udziału w naszej pielgrzymce parafialnej, śladami św. Faustyny, od 22-25 maja. Koszt 900 zł. Zapisy, z wpłatą 200zł. Bardzo ciekawy program i unikatowe miejsca kultu, takie jak Świnice Warckie, Głogowiec i Szymanów. Tempo zwiedzania spokojne, bez pośpiechu. Warto skorzystać i budować więzi międzyludzkie.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!