OGŁOSZENIA PARAFIALNE -19. NIEDZIELA ZWYKŁA- 13.08.2023

1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, pr. i m., msza wieczorna z wigilii Wniebowzięcia NMP, we wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP- msze św. z obrzędem błogosławieństwa ziół i kwiatów w porządku niedzielnym, przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz powodzian w Słowenii, w czwartek wsp. św. Jacka, pr., w piątek wsp. bł. Sancji Szymkowiak, dz.

2. We wtorek, o 12:00, odpust ku czci NMP Wniebowziętej w Świerczynie. Na sumę zaprasza nowy proboszcz tej parafii, ks. Marek Kędziora, następca ks. Maksymiliana Kamzy, który, z dniem 1.08., został proboszczem parafii św. Jana XXIII, w Komornikach koło Poznania.

3. Ksiądz dziekan organizuje wyjazd dekanalny na uroczystość koronacji obrazu MB Uzdrowienia Chorych w Smolicach, która odbędzie się w sobotę, 9.09.2023, o 11:00. Zgłoszenia są możliwe tylko do wtorku, godz. 12:00, ponieważ do tego czasu musimy przekazać gotową listę osób księdzu dziekanowi. Zgłoszeń dokonujemy telefonicznie, pod numerem telefonu: 884-111-347.

4. W tym tygodniu, msze święte wieczorne, od środy do soboty, będą odprawiane o godz. 19:00.

5. W przyszłą niedzielę nie będzie mszy św. o 10:00 w Zbęchach. Będzie tam natomiast msza dożynkowa, która zostanie odprawiona o godz. 15:00.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty, o kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Kościuszki: Małecki, Kurasińska, Frankiewicz, Losy. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Nowaczyk i Majchrzak.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. Postępują prace remontowe. W minionym tygodniu wymurowano ścianę działową w korytarzu, wykonano szpachlowanie dwóch pomieszczeń, zakupiliśmy 110m kw. płytek antypoślizgowych z tzw.,,gresu” na posadzkę do nowej zakrystii, poczekalni, biura parafialnego, toalet i korytarza, wykonano nowe słupy drewniane podtrzymujące zadaszenie z tyłu sali parafialnej, zakupiliśmy deski kompozytowe do wyłożenia na zewnątrz.

8. Do nabycia:,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Do zabrania czasopisma wyłożone na stoliku. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!