OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13. NIEDZIELA ZWYKŁA 2.07.2023

1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek święto św. Tomasza, ap., w czwartek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz., w sobotę wsp. św. Jana z Dukli.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od 17:00 i adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym miesiącu nie będzie obchodu chorych.

3. W czwartek wyrusza 89 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. 50-osobowa grupa pielgrzymów dotrze do Jerki na nocleg, 6.07., ok. 18:30. Rodziny chętne, aby przyjąć pątników prosimy o przybycie po nich pod kościół. Otwórzmy nasze serca i domy, módlmy się w intencji pielgrzymujących i polecajmy im nasze intencje.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty, oraz za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii.
O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Działkowej: Bossy, Górny, Michalak, Małyszek.
O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Zielińska i Borowicz.

5. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” i ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!

6. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w terminie od 13-21.02.2024. Koszt 1800zł + 650USD. Szczegółowy program w gablocie. Zapisy u ks. Marcina Przybylskiego, pod nr tel.: 536-551-955.