OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINYJEZUSA, MARYI I JÓZEFA- 31.12.2023

1. Dzisiaj modlimy się w sposób szczególny o Świętość Małżeństw i Rodzin. Po mszy św. o 11:30, odbędzie się nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

2. W liturgii Kościoła- Jutro, 1.01.- uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi- Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Katolicy mają obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Msze święte będą o godz. 10:00 (w Zbęchach) oraz o 11:30 i 13:00 w Jerce. Nie będzie mszy o godz. 8:00. Kolędnicy Misyjni, będą kolędować na ul. Kościańskiej i Krótkiej, od godz. 13:30. We wtorek wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpp. i ddK., w sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego- Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci- msze św. w porządku niedzielnym, na każdej z nich odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy, które można nabyć u członków Koła Misyjnego za dobrowolną ofiarę.

3. W związku z kolędowymi odwiedzinami duszpasterskimi, msze święte w środę i czwartek, będą rano, o godz. 9:00.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź i adoracja- w piątek od 17:00. Obchód chorych będzie w następny piątek- 12.01. Nabożeństwo pierwszosobotnie prosimy odprawić indywidualnie.

5. Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o 15:00. Spotkanie zelatorów o 14:30.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z os. Witosa: Taczkowska, Matuszak, Długi, Łagodzki. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Zajler i Michałkowska.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Będziemy spłacać nasze zobowiązania.

8. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku Pańskim 2024! Szczęść Boże!