OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18. NIEDZIELA ZWYKŁA–31.07.2022

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego bp i dK, w czwartek św. Jana Marii Vianeya pr – patrona proboszczów, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego. W wtorek msza święta wyjątkowo będzie o godzinie 18:00

2. Wtorek o 16:30 w sali parafialnej spotkanie scholi

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17:00 w tym czasie również adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie będzie w pierwszy piątek objazdu chorych. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych we wrześniu.

4. Ksiądz Proboszcz prosi aby wierni podjęli w czasie mszy świętej funkcje liturgiczne takie jak czytanie, psalm czy modlitwę powszechną. Są to elementy, które wierni mogą pełnić. Zachęcamy zatem do tego z uwagi na to, że ks. Proboszcz musi oszczędzać głos. Są osoby, które to podejmują za co dziękujemy jednak potrzeba zaangażowania innych osób.

5. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Odpust Porcjunkuli – MB Królowej Aniołów do Osiecznej w dniach od 04.08 do 08.08 szczegóły w gablocie na plakacie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. szkolnej : Prais, Szymaniak, Mikołajczak, Kajewska, natomiast o porządkowanie kaplicy w Zbęchach prosimy rodziny: Piotrowicz i Suchora

7. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik”. Jest też sierpniowy dodatek pięć minut z Bogiem.

8. Zmarła nasza parafianka Renata Mruk pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego oraz duchowego wzrostu!