OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022

1. Z naszej wspólnoty odeszły do wieczności: śp. Regina Łukaszewska z Jerki- pogrzeb odbył się  w środę 12.01.2022 na cmentarzu parafialnym w Jerce oraz śp. Mieczysława Sołtysiak z Gierłachowa- Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 17.01.2022 o godz. 12.00, pochówek na cmentarzu parafialnym w Lubiniu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

2. W liturgii Kościoła: w poniedziałek wsp. św. Antoniego, op., w środę wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp., w piątek wsp. św. Agnieszki, dz. i m.

3. W poniedziałek 17.01.2022 będziemy obchodzić w Kościele Dzień Judaizmu, we wtorek 18.01.2022 rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Niedzielę Słowa Bożego, a przed kościołem zbiórka do puszek na Radio Emaus.

4. W piątek i sobotę Dzień Babci i Dzień Dziadka. Msza św. z tej okazji w piątek 21.01.2022 o 10.00, a po niej spotkanie w sali parafialnej. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia, Bożej łaskawości i pociechy z wnuków.

5. Wszystkie grupy Kolędników Misyjnych spotykają się na ostatniej Mszy kolędowej w środę 19.01.2022 o 18.00. Ofiary na rzecz misji będzie można jeszcze składać do dużej skarbony z tyłu kościoła do 30.01.2022.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Kościańskiej: Wachowski, Bartkowiak, Mikołajczak, Barcz. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Jurga i Szymańska.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii, a zwłaszcza ofiary kolędowe. W najbliższym czasie planujemy spłacić wyposażenie sali parafialnej oraz zainstalować odpowiednie urządzenia multimedialne.

8. Polecamy prasę: ,,Przewodnik Katolicki”- 7 zł, ,,Mały Przewodnik Katolicki”- 7 zł.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego czasu. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych, zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.