OGŁOSZENIA PARAFIALNE -32. NIEDZIELA ZWYKŁA-12.11.2023

1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w piątek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zak., w sobotę wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m.

2. W najbliższy poniedziałek, msza św. będzie wieczorem, o 19:00, a od wtorku do soboty, o 18:00. Biuro parafialne, w tym tygodniu, będzie nieczynne.

3. Różaniec z wymieniankami za zmarłych, od poniedziałku do soboty, pół godziny przed mszą św. wieczorną.

4. W przyszłą niedzielę, o 15:00, odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny.

5. Trwa akcja „Paczka dla niemowlaczka”. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki z informacją, co należy zbierać. Prosimy tę kartkę zabrać i przyczepić do zrobionej paczki.

6. Koło Misyjne, z rozprowadzania ciastek, zebrało kwotę 1371,55zł, którą przekaże na kopanie studni w Kamerunie.

7. W czwartek o 19:00, zapraszamy do Kina Parafialnego, na ciekawy i przejmujący film o ojcostwie.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Krótkiej: Sobański, Kalinowski, Matuszak, Glumiński. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Kosowska i Piotrowicz.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Obecnie zbieramy na zapłatę naszych bieżących zobowiązań.

10. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki”,,,Mały Przewodnik” dla dzieci oraz „Misyjne Drogi”. Do zabrania,,Dobre Nowiny”. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!