OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4. NIEDZIELA WIELKANOCY- 25.04.2021

1. Z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności ś.p. Maria Padurska ze Zbęch. Msza pogrzebowa odbędzie się w czwartek 29.04. o godz. 12.00, pochówek na cmentarzu parafialnym w Lubiniu.

2. Przeżywamy dzisiaj 4. Niedzielę Wielkanocy- Światowy Dzień Modlitw o Powołania rozpoczynający Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Prosimy Boga, aby posłał robotników na ,,swoje żniwo”, wzywając do szczególnej więzi ze sobą młodych ludzi również z naszej wspólnoty parafialnej. Za tydzień zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

3. W czwartek święto św. Katarzyny ze Sieny, dz. i dK., Patronki Europy oraz Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego- wspominamy wielu Kapłanów zamęczonych zwłaszcza w niemieckim obozie koncentracyjnym w Dachau, modlimy się za nich przez wstawiennictwo świętych i błogosławionych. Po Mszy wieczornej modlitwy o powołania oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. 15-minutowe rozważanie na temat tajemnic Ewangelii o 7.45, Różaniec prowadzony przez Wspólnotę Żywego Różańca o godz. 8.00, Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP o 8.30. W tym dniu rozpoczynamy również nabożeństwa majowe, które będą się odbywały w dni powszednie po Mszach Świętych wieczornych, a w niedziele po Mszy o 11.30.

5. Próba Dzieci przed uroczystością I- Komunii Św. w sobotę 1.05. o 12.00.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej Wspólnoty. W tym tygodniu m.in.: położono płytki ścienne w aneksie kuchennym, zamontowano gniazdka elektryczne i włączniki, wyburzono ściany w ostatniej łazience celem podniesienia jej ergonomiczności.

7. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” z dodatkiem ,,5 minut z Bogiem” na maj, modlitewnik ,,31 dni z Maryją”- 3,50 zł, oraz do zabrania ,,Dobre Nowiny”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na świece. Złotym Jubilatom dziękujemy za kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z Pl. Powstańców: Motała, Mruk, Juskowiak, Kasprzyk. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Iwanowska i Chudziak.