OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2023

1. Za tydzień Niedziela Palmowa i początek Wielkiego Tygodnia.

2. Spowiedź wielkopostna w naszej parafii odbędzie się w czwartek, 30.03. W kościele parafialnym od 9:00-10:00 oraz od 19:30-20:30, w kaplicy w Zbęchach od 15:00-15:45.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o 7:45, Różaniec o 8:00 i Msza św. o 8:30. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian, a szczególnie członków Żywego Różańca.

4. W sobotę o 11:00, zbiórka ministrantów i lektorów.

5. Nabożeństwa pasyjne o stałych porach. Zachęcamy do rodzinnego udziału.

6. Dzieci z grupy Misyjnej, dzisiaj po każdej Mszy oraz za tydzień, będą rozprowadzać palmy, na rzecz adoptowanych dzieci z Indonezji.

7. Kino Parafialne zaprasza w tym tygodniu we wtorek, o 19:00. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie młodzież
i mężczyzn.

8. Do nabycia Paschaliki Caritas- 12 zł. Dzieci mogą zabrać skarbonki na jałmużnę postną dla osób starszych. Zachęcamy najmłodszych do dzielenia się z potrzebującymi.

9. Kopaszewska Rowerowa Droga Krzyżowa odbędzie się w Niedzielę Palmową, 2.04. Początek o godz. 14:00 przy kaplicy w Kopaszewie. Szczegóły na plakacie w gablocie.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, oraz za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii oraz na daninę diecezjalną. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Łowieckiej: Walkowiak, Kasprzak, Baranek, Glumiński. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Kosowska i Piotrowicz.

11. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki” z dodatkiem ,,5 minut z Bogiem” na kwiecień, ,,Mały przewodnik” dla dzieci. Do zabrania: modlitewniki za wstawiennictwem Sługi Bożego, ks. Ignacego Posadzego- jest to prezent od Sióstr Misjonarek oraz płyty muzyczne z tekstami bł. Edmunda Bojanowskiego- jest to prezent od Sióstr Służebniczek. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia! Szczęść Boże!