OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28. NIEDZIELA ZWYKŁA– 9.10.2022

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: w środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, w czwartek wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, pr., w sobotę, wsp. św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.

2. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa i zadowolenia z pracy.

3. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

4. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedzielę po Mszy o 11.30. Różaniec w Zbęchach, w dni powszednie o 18.00, a w niedzielę o 9.30.

5. W czwartek, 13.10.2022, o 19.00, spotkanie grupy synodalnej.

6. W biurze parafialnym można zgłaszać osoby, które pragnęłyby coniedzielnych odwiedzin z Komunią Świętą, zanoszoną do chorych przez nadzwyczajnych szafarzy.

7. Zbiórka ministrantów, w sobotę o 12.00.

8. Spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny, w przyszłą niedzielę, 16.10.2022, o 15.00.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. Leszczyńskiej: Kasprzak i z ul. Ogrodowej: Marciniak, Przybylski, Glinkowski. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy rodziny: Majorczyk i Drożdżyńska.

10. Do nabycia: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik” dla dzieci- nowy numer o św. Andrzeju oraz do zabrania pozostałe wyłożone czasopisma.

11. Rozpoczęliśmy prace pod wyłożenie kostki brukowej za probostwem, gdzie docelowo planujemy postawienie zadaszenia, służącego parafialnym spotkaniom na świeżym powietrzu.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!