OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7. NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

1. Z naszej Wspólnoty odszedł do wieczności ś.p. Mariusz Iwanowski ze Zbęch. Msza pogrzebowa odbyła się we wtorek 15.02.2022, a pochówek na cmentarzu parafialnym w Jerce. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…

2. W liturgii Kościoła: we wtorek święto Katedry św. Piotra, ap., w środę wsp. św. Polikarpa, bp. i m.

3. W związku z hospitalizacją proboszcza, biuro parafialne będzie nieczynne do odwołania. Dziękuję za wszelkie wyrazy pamięci i troski oraz modlitwę. Pamiętam o Was, odprawiając w tym czasie Msze święte za Parafian. W nagłych sprawach (pogrzeb, zgłoszenie chorego), proszę
o kontakt telefoniczny 696 639 774.

4. W przyszłą niedzielę 27.02. o 15.00, spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny.

5. We wtorek 22.02. zamiast Mszy świętej porannej o 8.30, będzie Msza o 18.00, w środę 23.02. nie będzie wieczornej adoracji, w sobotę 26.02. nie będzie Mszy św. o 8.30.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Krótkiej: Matuszak, Glumiński, Kalinowski, Szczerbal. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Lektarska i Zielińscy.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii składane na tacę i wpłacane na konto.

8. Polecamy prasę: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik” o świętych dzieciach- Franciszku i Hiacyncie.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego czasu. Dzieciom i młodzieży dobrego powrotu do szkół.