OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16. NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.07.2022

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia: w piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy zak. patronki Europy

2. We wtorek o 16.30, spotkanie scholi.

3. Za tydzień w sobotę po mszy o 18:00 i niedzielę po mszy o 10:00 (Zbęchy) oraz po mszy o 11:30 będziemy święcić pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla misjonarzy.

4. Z radością pragniemy poinformować, że dzięki przeprowadzonym przez dzieci misyjne kiermaszom i ofiarności parafian mogliśmy zaadoptować troje dzieci z Indonezji; dwóch chłopców i dziewczynkę dzięki czemu będą mogli oni pokryć koszty nauki. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie tej pięknej inicjatywy.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium MB w Oborach 23.07.2022. Koszt to 100 zł. Zapisy i szczegóły u Pani Genowefy Ryby nr telefonu 698 209 593. Ilość miejsc jest ograniczona.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. O kolejne sprzątanie, prosimy Rodziny z ul. 3 Maja: Kolańczyk, Majorek senior, Majorek Junior, Wojtczak . O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Kwiatkowska, Padurska.

7. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki” oraz ,,Mały Przewodnik”.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego oraz duchowego wzrostu!

Adopcja dzieci z Indonezji, które przez naszą misyjną adopcję mogą uczęszczać do szkoły.

Imię : ANASIANA

Nazwisko : LIPAQ
Uszczęszcza teraz do pierwszej klasy liceum. Ma sześcioro rodzeństwa, cztery siostry i dwóch braci. Jedna najstarsza siostra która skonczyła niedawno liceum i teraz pomaga mamie i rodzeństwom gdyż ich ojciec zmarł rok temu. Jej trzy młodsze siostry też chodzą do szkoły, jedna do gimnazjum, jedna do szkoły podstawowej i pozostałe rodzeństwa uszczęszczają do żerówki i przedszkolaki. Oni mieszkają razem z mamą.

Imię :HIRONIMUS
Nazwisko : BELA
Uszczęszcza teraz do pierwszej klasy liceum. Ma jeszcze jednego starszego brata i jedną młodszą siostrę. Jego ojciec jest mechanikiem samochodowym, a mama zajmuje się domem. Jego starszy brat chodzi teraz do deugiej klasy technikum. A siostra dopiero ma 2 lata.
Imię : RAYMUNDUS
Nazwisko : NUBA
Uszczęszcza teraz do pierwszej klasy liceum. Ma czworo rodzeństwa. Starszego brata, jedną młodszą od siebie siostrę i jeszcze dwóch młodszych braci. Rodzice są rolnikami.