OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32. NIEDZIELA ZWYKŁA- 7.11.2021

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności śp. Janina Jędrowiak z Jerki oraz śp. Anna Misiak ze Zbęch. Oba pogrzeby odbyły się w czwartek 4 listopada na cmentarzu parafialnym w Jerce. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…

2. W liturgii tygodnia: we wtorek święto- Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wsp. św. Leona Wielkiego, pap. i dK., w czwartek wsp. św. Marcina z Tours, bp.- taca na potrzeby Stolicy Świętej, w piątek wsp. św. Jozafata, bp. i m., w sobotę wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

3. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Polecamy Bogu naszą ziemską Ojczyznę Polskę, modlimy się za poległych w Jej obronie oraz walczących o naszą wolność.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

5. W środę 10.11. o 19.00 nabożeństwo pokutne, adoracja i spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin i świadków. W tym dniu biuro po mszy wieczornej będzie nieczynne.

6. W piątek 12.11. po mszy wieczornej ostatnia próba przed uroczystością bierzmowania.

7. W sobotę 13.11.2021 o 16.00, ks. bp Szymon Stułkowski udzieli bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Módlmy się za nich o umocnienie wiary i zaangażowanie w życie Kościoła i parafii. W tym dniu nie będzie wieczornej adoracji.

8. Zbiórka ministrantów w czwartek 11.11. po mszy wieczornej. Spotkanie kolędników misyjnych w niedzielę 14.11. po mszy św. o 11.30.

9. Wymienianki jednorazowe za zmarłych można składać do dużej skarbony z tyłu kościoła. Modlitwy w intencji tych osób w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po każdej mszy św.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Nowej: Żak, Jędrowiak, Wawrzyniak, Kęsicki 2A. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach prosimy Rodziny: Padurska i Golak. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii.

11. Do nabycia prasa: ,,Przewodnik Katolicki”, ,,Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci oraz modlitewnik ,,Uwolnieni z czyśćca. Jak pomóc wiernym zmarłym”- 5,90 zł.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.